1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cfare mendimi keni per kte blogge qe krijova per faqen time ?

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga ALBKOS Marketing, 6 Prill 2021.

 1. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Corleone21 pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,460
  Pëlqimet:
  1,806
  Pikë nga trofetë:
  243
  domain
  logo
  nderro team se keta i ke te lodhur ;)
  Code:
  https://demo.casethemes.net/unfinityplus/
  
  suksese
   
  ALBKOS Marketing, miraxh dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Si blogspot qe e ke me duket se ke bere nje pune te mire. Suksese.
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Qenka gjithecka e gatshme mo?! o_O
  Po ca prohejktu paske bere mor djale?! :eek:
  Jam nga tel dhe nuk mund ta kontrolloja.
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 5. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk thash qe i kam editu un po si duket si faqe, se mduhet ta publikoj tek webhosti qe kam porositur
   
  Corleone21 pëlqen postimin.
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Si e kam komentuar edhe me larte, mua personalisht me pelqeu. Dhje kjo do i jepte me shume vlere nese do e kishe bere vete. Por gjithsesi, drejtimi yt eshte marketing dhe e kuptoj se je ne hapat e para dhe sugjerimi im eshte se nese te leqen vazhdo ate drejtimim dhe mos u ngaterro me shume gjera se do humbesh rruge dhe pas 10 vjetesh do jesh akoma tek shkalla e pare ose maksimumi tek e dyta. Mos beji gabimet qe i bejne shumica ne moshen tende.
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 7. ALBKOS Marketing

  ALBKOS Marketing Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit per motivimin qe me jep Poshnjare, e kuptoj qe sduhet te merrem me Website. Por desha te them neqofse a eshte okej kjo si website per marketing-un qe do perfaqesoj une? Prandaj, e provova ne bloggspot ta shikoja si ishte dhe ta ndaja me ju, se cfare mendimi do te kishit per kete theme!. Gjeja me bukur eshte te motivojm gjithesecilin jo te nxjerrim direkt te keqijat. Sepse as nuk thash qe e kam bere, gjithsesi keni te drejt sepse ju kerkova nje mendim, Faleminderit.
   
  Corleone21 dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 8. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  275
  Pëlqimet:
  136
  Pikë nga trofetë:
  53
  1- Nuk ke nevoj per webhost, sepse nuk ka host me te mire se blogspot.com
  2- Bli nje domain
  3- Puno me faqen, nqs ke zgjdhur te punosh me blogspot athere nderto dicka ne html pasi blogeri nuk te jep te gjitha si wordpress ose ke template pafund free per tematik marketing, ose mund te fantazosh vete per pamjen e webfaqes.
  3- Mirresh me marketing? Marketingu me i mire eshte identiteti jote qe ne kete rast eshte webfaqa jote.
  4- Futju punes se klientet nuk po te presin ne radhe pas portes tende, por duhet ti kerkosh.

  Suksese
   
  Mr.Gh0$T dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 9. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  474
  Pikë nga trofetë:
  123
  Edhe pse editim idea se si ke kombinuar elementet e asaj cka ishte dhe asaj qe eshte me ben te mendoj se je ne rrugen e duhur.
  Une te sygjeroj ti ofrosh sherbimet tua falas sepse duke i ofruar falas te jep eksperience dhe ajo eksperience e fituar do te te beje me te forte te nesermen.

  Mundohu te besh gjera te vogla sepse ato te voglat do te te dergojne tek e madhja.
  Suksese Djalosh.
   
  Mr.Gh0$T, ALBKOS Marketing dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 10. Story AK

  Story AK Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mir po duket thjesht edhe ni domain te nevojitet edhe je nrregull, ska nevoj per webhost.
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.
 11. erjoni1

  erjoni1 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  88
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  Krejt ne rregull mua vetem animacionet nuk me pelqejne
   
  ALBKOS Marketing pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...