1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cfare mendim keni per kete loje ? WAR COMANDER

Tema tek 'Gaming Trailers' e hapur nga bahrudin, 11 Dhjetor 2015.

 1. bahrudin

  bahrudin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  mos e nis vlla me e lujt se a e beson un per 3 vite kam ngel online ma shum se 13-14 ore ne dit eshte shum fiksuse edhe shum e organizuar
  Grupi i shqiptarve qe e luajne kete loje eshte shum i madh loja eshte e ndare ne klane klani ma i madh eshte EAA (elite albania army) luftojne kundra pinoyve ,grekve ,serbve eshte nje loj se behet cheat kollaj me cheat engline ose me charles proxy por i bllokojne acc qe bejne hile per at te fikson me e loz prap .

  2 gjana
  loja eshte shum terheqse edhe e bukur
  por krijon varesi edhe don koh me u marr me te. :( (un me zor e kam lan )
   
  leoo11 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...