1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cfare kursi me sugjeroni te beje?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga beyourself, 28 Janar 2023.

Tags:
 1. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  226
  Pëlqimet:
  56
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje antare te forumit IT Shqip,
  Po mendoja te beja nje kurs, qe mund ta ushtroje si pune te dyte ne kohe te lire, por nuk di ke te zgjedh nga keto te dyja: Digital Marketing apo Social Media Marketing?
   
  bstermasi1 pëlqen postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343
  Te dyja jane kurse te mira. Ti veten ku e gjen me shume?
   
  bstermasi1 pëlqen postimin.
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  964
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  93
  keto i meson dhe falas me kurse online
   
  bstermasi1 pëlqen postimin.
 4. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,156
  Pëlqimet:
  510
  Pikë nga trofetë:
  193
  Per mendimin tim asnjeren kto duan shum capital per tu nis dhe duan proof qe je ekspert se socal media marketing esht psh me i menaxhu ads nje biznesi, po perse duhet te te besoj ty ai, duhet te krijosh reputacion etj... nuk po them qe sbehet po shum veshitr esht...
   
 5. bstermasi1

  bstermasi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  18
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje,

  Si kurs te keshilloj Anglishten, ta flasesh dhe shkruash rrjedhshem. Me pas nuk do ta kesh problem fare te gjesh kursin qe ti do dhe e gjen veten. Nqs e din anglishten, atehere pergjigjen e ke ti vete, beji te dyja sipas rradhes qe ke listuar dhe aty do kuptosh kush ben per ty.
   

Shpërndaje faqen

Loading...