1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Cfare ka ndodhur me zeriyt?

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga algert, 26 Qershor 2014.

 1. algert

  algert Anëtar Aktiv

  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje te gjitheve,
  U befasova sot kur pashe qe zeriyt nuk ekzistonte me si forum. Ndonjeri prej antareve di gje se cfare ka ndodhur?

  Gjithe te mirat !
   
 2. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Zeriyt ka tashme 2 muaj me sa di une qe eshte offline por nuk e di qe per cfar arsye jan shkeputur nga aktiviteti i tyre. Ka qene nder forumet e para qe ka egzistuar per neve shqiptareve, por kohen e fundit para mbylljes e di qe ka qene shum pak i vizituar, dhe ka patur shum aktivitet te vogel, ndoshta kjo ka qen nje nder arsyet e mbylljes se faqes.
   
  algert pëlqen postimin.
 3. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,099
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  153
  Me duket qe skan pas mundesi me pagu Hostin dhe Domain !
   
 4. Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Nuk pasna degju kurre per kete forum, ka qene forum sikurse i natyres se forumishqiptar.com ?
   
 5. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Ka qene me shume si rrjet sociale [ e quanin ata ]. Mua nuk me pelqente fare.
  Ka me shume se 2 muaj qe eshte offline.
   
 6. shoock3d

  shoock3d Anëtar Aktiv

  Postimet:
  301
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Si mundem te kontaktoje me administratorin e tyre ?
   
 7. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,449
  Pëlqimet:
  1,080
  Pikë nga trofetë:
  358
  Kontaktoi njeher ketu mbase te pergjigjen.
  Code:
  https://www.facebook.com/zeriyt?ref=ts&fref=ts
   
 8. siimon

  siimon Anëtar i Njohur

  Postimet:
  782
  Pëlqimet:
  112
  Pikë nga trofetë:
  63
  Nuk paskam ndegju as une kurre per kete web
   
 9. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Zeriyt ka qene nje nga forumet e para bashke me Forumin Shqiptar, ku u mblidhnin Shqiptaret nga cdo vend. Me vjen keq qe qenka mbyllur, edhe pse kishte rreth dy tre vite qe ish lene mbas dore :(
   
 10. t0fx

  t0fx Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Me sa di Olti ska pasur kohe te merej me me te, dhe nuk besoje ta kete mbyllur per arsyje financiare sic thane ketu disa me larte.
   
 11. ZYT

  ZYT Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit per interesin, por edhe se vite kane kaluar Zeri eshte rikthyer online. https://www.zerion.net/
  Pershendetje
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,158
  Pëlqimet:
  716
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kjo është e famshmja zeriyt.com?
   

Shpërndaje faqen

Loading...