1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Cfare eshte - Other Goverment Issued Tax ID - Facebook AD Breaks

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Alkeo, 14 Shtator 2020.

 1. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  dua te aplikoj per adbreaks ne facebook page por me del kjo
  https://prnt.sc/ugqmos
  [​IMG]
  a ja ka njeri iden cfar duhet futur ktu konkretisht, (kam kerkuar neper google por serish nuk e kam kuptuar dot..)
   
 2. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Zakonisht ata që punojnë me liçensë vendosin NIPT që jepet nga QKB, nëse nuk je i liçensuar numrin e sigurimeve që gjendet në kartën e identitetit.
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  ne kete rast cfar te vendos un ktu...
   
 4. olsi26431

  olsi26431 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  151
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nëse ke liçensë biznesi atë do vendosësh, nëse ske liçensë numrin e sigurimeve që ndodhet në kartën e identitetit dhe pasaportë
   

Shpërndaje faqen

Loading...