1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cfare esht CSS?

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga besiank, 11 Prill 2020.

 1. besiank

  besiank Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje vllezer
  Une kam sjellur per programuesit e ri nje website ne te cilen do te postoje mesime falas per , javascript,css,php,java,html edhe shumd gjera te tjera.
  Ky esht link se Cfare eshte CSS:
  https://intechnologys.blogspot.com/2020/04/what-is-css.html
  Cfare esht CSS - Ndiqni link dhe mesojeni?
   
  Universal pëlqen postimin.
 2. Legend

  Legend Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Brenda mundesive, bej 1 post "Cfare esht 1 PC?"
  LOL:p
   
  getrich pëlqen postimin.
 3. besiank

  besiank Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  O vlla i dashur un nuk thash per ato qe dijn po per ato qe s'dijn. Kuptoje pak o burr, vtm kot kapeni perher
   
 4. Legend

  Legend Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ok, nuk di fare anglisht un, ca t boj??
  Se n anglisht ka mijera faqe qe mundem te mesoj:cool:
   
 5. besiank

  besiank Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Boje translate shqip e ke aty lart❤
   
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  650
  Pëlqimet:
  224
  Pikë nga trofetë:
  73
  jan pak outdated kto tema por gjithesesi suksese
   
  besiank pëlqen postimin.
 7. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  188
  Pikë nga trofetë:
  88
  Le bre burr mos mso hiq , arsyetim koti ke jep
   
  besiank pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...