1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cfare drejtimi do te vazhdoni ne te ardhmen tuaj??

Tema tek 'IT Kualifikime' e hapur nga Fannol Gashi, 14 Dhjetor 2010.

?

Me cfare do te mirreni ?

 1. Network / Rrjeta (Network Administrator / Administrator i Rrjetes)

  115 vote(s)
  23.8%
 2. System / Sistem (System Administrator / Administrator i Sistemit)

  41 vote(s)
  8.5%
 3. Database / Databaze (Database Administrator / Administrator i Databazes)

  17 vote(s)
  3.5%
 4. Programming / Programim (Programmer / Programer)

  178 vote(s)
  36.8%
 5. Design / Dizajn (Designer / Dizajner)

  50 vote(s)
  10.3%
 6. Technican / Teknik (PC Technican / Teknik i PC)

  83 vote(s)
  17.1%
 1. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  726
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ku keshtu ?
   
 2. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ne Universitetin e Gjilanit Kadri Zeka
   
 3. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  726
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  A ka veq per programim a ? A ka ndonje drejtim per kete qe e ke cek html/css/jv/php/sql ?
   
 4. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  eshte drejtimi inxhinieri softuerike qe d.m.th mesohen php sql po ashtu edhe ne kete drejtim ka edhe web dizajnim html css js ,node, si dhe Rrjetat Kompjuterike, Nuk osht i vetmi ky drejtim sepse ne ket universitet eshte edhe drejtimin juridik,ekonomik, edukim
   
 5. kastiot

  kastiot Anëtar Fillestar

  Postimet:
  62
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  un programim
   
 6. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  726
  Pëlqimet:
  102
  Pikë nga trofetë:
  73
  a mesohen vetem bazike apo advanced ?
   
 7. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,272
  Pëlqimet:
  341
  Pikë nga trofetë:
  113
  Aty mvaret prej teje sa je i intersuar aj te udhzon me 1 gjuh programuese tjerat krejt nvaren prej teje
   
 8. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  mesatare amo siq e tha edhe @RexhepS gjithqka varet prej teje nese deshiron me msu mir nje gjuh programuese, poashtu edhe sa je i interesuar per ate gjuhe
   
  RexhepS pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...