1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cfare ben nje IT ne banke?

Tema tek 'IT Kualifikime' e hapur nga Juxhin, 20 Mars 2018.

 1. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ndonjeri prej jush ka punuar si IT ne banke me pare ose punon akoma? Ka ndonej ide se cfare ben nje IT ne banke?

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,428
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ka shume fusha te ndryshme se cka mund te beje nje IT. Andaj ji me konkret se per cfare pozite po pyet, si psh: SysAdmin, NetAdmin, DBAdmin, HelpDesk, AppSuport, Programer apo MIS (qe duken te njejta por nuk jane).

  Gjithashtu detyrat e pozitave dallojn nga institucioni, por baza eshte e njejte.
   
  Universal, BlackEagle dhe Juxhin pëlqejnë postimin.
 3. Juxhin

  Juxhin Anëtar Aktiv

  Postimet:
  176
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  38
  E kisha ne pergjithesi pyetjen dmth nje nga keto dege mundet te beje nje It ne Banke apo jo?

  Sent from my LG-H900 using Tapatalk
   
 4. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,428
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po, thuajse te gjitha fushat e IT-se mund te punesohen ne Banka.
   
  BlackEagle, Juxhin dhe boom3rang pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...