1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje cfar te mesoj ne fillim per python ?

Tema tek 'PHP // ASP // Python' e hapur nga krasniqi01, 3 Nëntor 2019.

 1. krasniqi01

  krasniqi01 Anëtar

  Postimet:
  40
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Bazat e Python per fillestar ?
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,295
  Pëlqimet:
  348
  Pikë nga trofetë:
  113
  bofy pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...