1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cfar ads te perdorim ne uebfaqe?

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga ifundit, 24 Mars 2018.

 1. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje!

  Jam i interesuar per te vendosur reklama ne uebsajtin tim, jam duke provuar mgid sepse nuk ja kam shume iden se cila eshte e mire per tu perdorur, faqja eshte ne shqip faqe informative, nese dikush di me shume mundet tme informoj rreth ndodnje kompani ads te mire.

  Ju faleminderit!

  Rezultati nga mgid per 12 clicks, jan si pak fitime, per 12 click?
  [​IMG]
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,174
  Pëlqimet:
  299
  Pikë nga trofetë:
  113
  Mir tpaska pagu me klikime shqiptare
  Mundesh me punu edhe me instant articles nese ke vizita ditore shum
   
 3. jetliri1112

  jetliri1112 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  18
  nuk po ban sign up instant article,mos dish ku asht problemi?
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,174
  Pëlqimet:
  299
  Pikë nga trofetë:
  113
  kete problem e kemi te gjithe presim kur te leshohet aprovimi e sheh ketu ne forum
   
 5. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  51
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Perdore adnow.com pagunë mirë,edhe mundesh mi terhek parat pe cdo javë
   
 6. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  592
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
 7. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,174
  Pëlqimet:
  299
  Pikë nga trofetë:
  113
  popads per portal shqip nuk osht edhe qaq e mir se dihet shqiptaret i kan iri reklamat dhe popads e tepron
  dhe pastaj kalojn ne portale tjeri si telegrafi e keto tjerat qe jan pa reklama sdi sa pom kupton duhet me majt ata vizitor sa ma mir qe mundem
   
  @Alvi dhe BlackEagle pëlqejnë postimin.
 8. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  592
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Telegrafi ka Adsense

  [​IMG]
   
 9. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  51
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
   
 10. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,174
  Pëlqimet:
  299
  Pikë nga trofetë:
  113
  Po adsense duhet me kliku nreklam me hap new tab a me pop ads klikon ne lajm dhe te jap new tabe ktu o dallimi bro
   
  @Alvi pëlqen postimin.
 11. ifundit

  ifundit Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Faleminderit te gjithve per sugjerimet tuaja.
   
 12. aimilius

  aimilius Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Jo nuk ka adsense. Platforma me te cilen punon telegraf ka mundesi te bashkepunoje me adsense dhe ajo i nxjerr reklamat e adsensit,
  jo telegrafi direkt.
   
 13. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  592
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Ke lexuar adchoice aty, here del -Ads by adsense here -Adchoice
  C rendesi ka? Reklamat e Adsenses shfaqen aty dhe ata marrin $$$.
   
 14. aimilius

  aimilius Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po ajo dihet, indirekt adsense i lejon keto gjera. Dmth edhe ti mund te bashkepunosh me keto kompani, te cilat pervec adsense kane edhe kompani te tjera qe nuk e kane problem gjuhen shqipe por duhet kesh trafik shume te madh qe te miratohesh (dmth disa milione pageview ne muaj.)
  Trafiku shqip nga Shqiperia nuk ja vlen fare pasi nuk paguan, kjo besoj se eshte arsyeja baze qe nuk eshte miratuar ende gjuha shqipe.
   
 15. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  18
  Perdor kto kompani qe jan me te mira se mgid


  1. Revcontent ,
  2. AdNow

  3. Outbrain
  4. Taboola
  5. Gravity
  6. Nativo
  7. TripleLift


  Ka edhe shume tjera por kto i rekomandoj une.
   

Shpërndaje faqen

Loading...