1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cex.io eshte hapur per regjistrime te reja

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga coycol, 1 Shkurt 2018.

 1. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cex.io nje nga faqet qe mund te bleni Bitcoin nga Kosova dhe Shqiperia u hap sot per regjistrime te reja.

  Ketu keni edhe tutorialin se si te regjistroheni :

  Linku pa Referal: https://cex.io
  Linku per tu regjistruar (Affiliate) : https://cex.io/r/0/up112905742/0/

  Pastaj mund te vazhdoni te beni exchange ne valutat tjera me te lira, tek Cex ose tek Platformat tjera qe nuk pranojn credit card, veteme crypto si : Binance, kucoin etj...

  Linku per Binance pa refera: https://www.binance.com/
  Linku per Binance (Affiliate) : https://www.binance.com/?ref=12357727
   
  Last edited by a moderator: 1 Shkurt 2018
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ku jane links pa ref ??
   
 3. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  www.cex.io (nuk ta do t miren shqiptari haahaha
   
 4. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Rregulli i forumit.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 5. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Ska lidhje, te keshilloj te lexosh rregulloren.
   
 6. Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
 7. coycol

  coycol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  LINKU PA REFERAL ESHTE FJALA E PARE E TITULLIT DHE FJALA E PARE NE TEM >> NUK E DI PSE ENDE PO DISKUTOHET KJO PUN
   
  urankajtazi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...