1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

C'eshte CPU? - GJBITeam Subscribe The first Video #1

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga LirimPhotography, 27 Maj 2018.

 1. LirimPhotography

  LirimPhotography Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. arsimz

  arsimz Anëtar

  Postimet:
  35
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Qka osht kjo teme për zotin ???
  Kjo është pyetje qe mesohet ne shkollen fillore, dhe këto gjana se besoj se e mesitojn te jene në kët forum!!!

  P.s mfal ndoshta gabim e kam mirpo titulli i temes me intrigoj shumë!
   
 3. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
  Me cfare te drejte kopjon logon e nje kompanie dhe e vendos si ikon dhe si kopertin te kanalit tend te youtubit ?
  Apo je thjesht fans ? :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...