1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje CEH (Certified ethical hacker)

Tema tek 'IT Kualifikime' e hapur nga shkelqim12, 6 Tetor 2014.

 1. shkelqim12

  shkelqim12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje.Desha qe ndokush nga ju qe ka pervoje ose eshte i certifikuar me CEH me keto gjana te me tregoje se per qfar perdoret kjo CEH a kane vlere per Kosove(dmth a mundemi mi shfrytezu) keto qertifikme dmth per ata qe merren me rrjeta apo diqka tjeter.Faleminderit
   
  Last edited: 6 Tetor 2014
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,657
  Pëlqimet:
  1,142
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...