1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

CD me lojëra mame dhe emulator

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga -em-, 7 Tetor 2017.

 1. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Përshëndetje,
  Shumë vite më parë në Shqipëri qarkullonte një cd me lojëra mame së bashku me emulator. Ndonjë prej jush bën vaki ta ketë akoma? :D
  Është një variant I lehtë të kesh disa lojëra mame se bashku me emulator që punon mirë. Sigurisht tani ka plot alternativa të tjera emulator por ajo cd ishte praktike.

  Faleminderit
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  cd?
  në s'gaboj ato janë mbi 200GB collection (mos të them 500GB )
   
 3. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Po po cd. Kishte lojra, por nuk e di sa. Nuk bëhet fjalë për komplet koleksionin. Bëhet fjalë rreth viteve 2000
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  1,193
  Pikë nga trofetë:
  243
  unë kisha 1 që ishte +20gb por nuk kishte të gjitha lojrat

  ja në TL cfarë qarkullon

  [​IMG]
   
 5. albion65

  albion65 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
  Se pari shkarkoje veq programin mame 32 mandej hin me naj torrent shkruje mame 32 games edhe i importon ne folderin e mame 32 edhe tbojn tani :)
   
 6. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Do krijoj edhe një herë një list. Ishte variant i lehtë cd-ja :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...