1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ccrb valuta merr falas koha e limituar

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga reflect1, 14 Janar 2018.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  a je regjistrum me referal
  edhe per qdo njeri qe e referon me link tanin mer bonus kogja t mir,
   
 2. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  jom regjistru kom marr bonus edhe pi referral aty po thet qe o pending bonusi i referralit po thet qe mas perfundimit pre sale ico edhe 4 dit qe osht te dalin ne main balance amo spo di tash mas 4 dite a mujm me bo naj sen me ket monedh a jo
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  qka po menon a mujn me ba naj sen?
   
 4. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  A i boni kush withdraw , countdown u kry ja nisi count up u bo :A
   
 5. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  qfarti mara hale pending tash edhe 90 dit
  tana sdi qka bohet
   

Shpërndaje faqen

Loading...