1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

ccrb valuta merr falas koha e limituar

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga reflect1, 14 Janar 2018.

 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  ahmet123 pëlqen postimin.
 2. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  sa coinsa ti jep per regjistrim dhe per referral ?
   
 3. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  1.22 per regjistrim e referal sdi mdoket pak ma shum
  veq osht n market ju rritet vlera
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 4. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
 5. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  188
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  kurgja skeka, u doka me pas ma shum se 40 dollar per me i transferu ne wallet :p
   
 6. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ani de a spo mun i bon a ?
   
 7. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  qysh mi bo?
   
 8. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  Veq koke regjistru e spaske lexu sen, per qdo rreferal ti jep 10$, po prap smundesh me i terhjek "kinse" deri te del ne treg ky coin.
   
 9. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shum let me fitu shum $$$ veq duhet me prit pak.
   
 10. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,576
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  [​IMG]
  Po kit bonusin na mujna me mar veq nese referral-i blen me BeePay, diqka impossible pasi krejt veq free kan qef :p
   
 11. GunnerZh

  GunnerZh Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  tash qmimi 0.75 besoj qe ja vlen me provu edhe tjert pasi free:p
   
 12. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  po se besoj qe ko me kap edhe vleren 1$
   
 13. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
 14. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  nuk e di ne crypto market nuk te koka
  po so keq edhe me provu
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 15. Leutrimi1

  Leutrimi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  66
  Pikë nga trofetë:
  38
  ju prish timeri :p
   
 16. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  no coinmarketcap nuk eshte mirpo bona pak kerkime ne google dhe pashe disa reviews tmira per te, spo di tash, qata thash t ju ves ndoshta keni ndegju.
   
 17. GunnerZh

  GunnerZh Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ne webfaqen e tyre e pash qe kishin parashikime qe ne mars me arrit vleren 70$ :rolleyes::p
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 18. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kete coin mujm me e bo withdraw mbasi t`mbaron
  Flash Token Pre-Sale , qe i bie edhe 5 dite e 20 ore (n`momentin qe po shkruj ) a po ? - limitin e kam arrite !
   
 19. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  jom regjistru ne ccrb som ka jap kurgja
   
 20. getoar morina

  getoar morina Anëtar

  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  walla 0.10$ le ta ka wleren me dit qe munet mu bo exchange ore withdraw milioner ish bo njeri mrena 2 dite pi referimit
   

Shpërndaje faqen

Loading...