1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

CATCH MOD v3.0 by acceeppT. =).

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga acceeppT. =)., 10 Qershor 2010.

 1. Eltonss

  Eltonss Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0

  o e kom provu bre n tona menyrat spo di se spo di edhe qata prej alliedmoders kqyr tmujsh mema ba ti a dikush edhe me provu addonsin um kishit pshtu :$ se spo di me maru:S krejt pe hidisi po nuk po kcen n muri :S
   
 2. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  prowo ndrro adddons qe e ke merr tjeter .
   
 3. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Linku esht Down.
   
 4. Eltonss

  Eltonss Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Po spe gjaj de qata jom ka e lypi prej teje :$ se ni server e kish pas By acceeppT. ;) e thash nese e ki hala mema jep se spo e gjaj asnja me walljump :$ose qe nuk e ki me ba nese nuk priton :$
   
 5. arddit

  arddit Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  spo bon linku per me bota me lu
   
 6. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,580
  Pëlqimet:
  156
  Pikë nga trofetë:
  93
  A munesh me uploadu perseri,se pom vyn per srw temin?.
   
 7. puci1

  puci1 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  ej spot bone ky linki sendspace
   
 8. puci1

  puci1 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  edhe kret ikom nreq e kom qit ne cstrike po spom ban me hyp neper mure kontakto [email protected]
   
 9. puci1

  puci1 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  spo ban bre o njeri spo ban me kcy ne mur a din me ja qit qata me kcy ne mur se ti po thush me ja bo qeto me sv e mp po spo bojn :A
  kallxom nese din
   
 10. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  catch mod update & new link :
  <a class="postlink" href="http://www.4shared.com/file/MlB34bpz/catchmod_addons_2010.html" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.4shared.com/file/MlB34bpz/ca ... _2010.html</a>?
  password: visargjini
   

Shpërndaje faqen

Loading...