1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

CATCH MOD v3.0 by acceeppT. =).

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga acceeppT. =)., 10 Qershor 2010.

 1. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  Info: Kjo loj osht ne counter strike e cila luhet terora kantera , njeher kanterat jan catch qe dmth kapes dhe kanterat duhet ti prekin terorat , ndersa teroran duhet te hypin lart naper mure te ndryshme :) qe ti ikin kanterav.
  Kanterat kan vetem 1 minut koh per me i kap terorat nese i kapin fitojn , nese jo fitojn terorat :p!

  Cvars:
  mp_freezetime "0"
  mp_roundtime "1.5"
  sv_maxspeed "9999"
  sv_airaccelerate "100"
  sv_gravity "600"

  downloads:
  Mapack : >> <a class="postlink" href="http://catchmod.de/webfm_send/8" onclick="window.open(this.href);return false;">http://catchmod.de/webfm_send/8</a>
  addons windows : >> <a class="postlink" href="http://www.sendspace.com/file/vjlkr1" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.sendspace.com/file/vjlkr1</a>

  windows osht shqip ndersa linux osht anglisht


  download
  linux <a class="postlink" href="http://catchmod.de/webfm_send/19" onclick="window.open(this.href);return false;">http://catchmod.de/webfm_send/19</a>
   
 2. Programer

  Programer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  0
  xD , teper fort
   
 3. GjeNcHe.-.D

  GjeNcHe.-.D Anëtar i Njohur

  Postimet:
  781
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  48
  Nje gje i ke krijuar gje ti kete addonsa ! , apo i ke par ne srv te warning dhe i gjete ne google
   
 4. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  ma kallxoj nje shok nje server catch tshqiptare mdoket warning edhe mpelqej loja
   
 5. arberche

  arberche Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  brawOo Bir
   
 6. Genn

  Genn Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Qysh duhet me ba per me ec shpejt edhe me kcy ka 2 her e me shum se spom bonn nese mundeni mem kallu dikush :D
   
 7. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  shtoja kto cvar
  Cvars:
  mp_freezetime "0"
  mp_roundtime "1.5"
  sv_maxspeed "9999"
  sv_airaccelerate "100"
  sv_gravity "600"
   
 8. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  acceeppT.=). /E qka duhet me shtu tek 'addons' per me kcy 2 her n'Mur\ - Edhe qysh duhet me ja hek qata by acceeppT.=). :S
   
 9. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  duhet me ndrru addons kejt sa per ata by acceeppT. =). nuk bon me hek se un e kom bo
   
 10. anaconda

  anaconda Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  brravo acept
   
 11. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Po ti catch mod se ke ba :O
   
 12. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  catch mod o prowoje tani fol
   
 13. jahir

  jahir Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
  Jo jo mos me provu une skisha than qysh me ja hek ata By Acceppt.=), se kon e ves mkallxon me dasht mu msu nese e du per VPS edhe pse skom !

  A nuk thash qi kjo so catch mod, po thash nuk e ke maru ti kit catch mod .
   
 14. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  @ata me hek by acceeppT. =). e ki leht ku e ki gjuhen langue qaty e ki :|
   
 15. arberche

  arberche Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  qy sbon me ja hek -4-
   
 16. arberche

  arberche Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
   
 17. Driton.r

  Driton.r Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  kom lujt me kit loj po eshte shume e mire
   
 18. S!LenT'AssAs!N

  S!LenT'AssAs!N Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Bravo Acceeppt.=) ma i mirii je :p thnxx per kit Panel ..em ka vy shum :p :!:
   
 19. Eltonss

  Eltonss Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  a kish ba mema gjet ni addons Catch Mod + Wall Jump (me kcy n'mur) si KosovaOn qe e ka shum um kishe ndihum nese ma gjen :$
   
 20. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  mos kerko ktu kshyr pak

  @

  <a class="postlink-local" href="http://itshqip.com/forum/viewtopic.php?f=70&t=4353" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=70&t=4353</a>
   

Shpërndaje faqen

Loading...