1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cannon imagerunner 1133if

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Rafet Maxhuni, 25 Shtator 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  701
  Pëlqimet:
  56
  Pikë nga trofetë:
  58
  Kete tip te printerit pse veq po e merr fleten edhe po e ban duq pak permbi se vendi ku e merr flejten qaty po e ban dyfish edhe spo e merr me printu qa mundem me ba ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...