1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Call of Duty Tournament (Se Shpejti APK)

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Mr.Gh0$T, 26 Prill 2020.

 1. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje te gjitheve !! Si Jeni ?!

  Shpenzoni shume koh duke luajtur lojera ne App Store / Play Store ? ( Dhe nuk fitoni $ ? ) :(
  Neve se shpejti do ju mundesojm per te fituar $ veq duke luajtur lojen Call of Duty: Mobile !
  Se shpejti del aplikacioni me i ri per te fituar $ prej lojes Call of Duty: Mobile !
  Emri i app-it do vendoset : COD Tournament ----> Call of Duty Tournament !
  Disa foto prej app-it ! :
  Screen:
  [​IMG]

  Foto SIGN IN :

  [​IMG]

  Foto Create NEW ACCOUNT :

  [​IMG]

  [​IMG]


  Pasi te krijohet aplikacioni i Call of Duty: Mobile
  Do krijohet aplikacione te tjera si: PUBG / Free Fire / Fortnite !
  Pagesat do jen vetem me PayPal per momentin ! se shpejti WesternUnion!
  Ju do fitoni (Rewards - Coins) dhe me Rewards-Coins mund te konvertoni ne Cash ose mund te blini Steam Key ose AutoLike !

  Ky app do perdoret vetem ne keto shtete :

  Albania
  United States
  Canada
  Belgium


  Aplikacioni ( COD Tournament ) nuk do jet vetem me nje gjuh do jen gjuh te ndryshme si pershembull Bullgarisht / Italisht / Arabisht / Gjermanisht etj etj ! :)
  Si dhe aplikacionet e tjera Free Fire / PUBG / Fortnite !
  Cfar mund te me sygjeroni me vendos tjeter ne app ?
  Cdo pergjigje do vleresohet :) !

  GJITH TE MIRAT!
   
  @science dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Vec me shtu edhe ca shtete te tjera jo vec ato t4 qe ke vendos.
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 3. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  CKM , Faleminderit qe shkruajtet ! , E kisha menduar kete por prb esh qe nese e shkarkojn 100 veta ose me shum nuk do jem ne gjendje qe tja dergoj $ brenda 3 diteve ! sepse do ket shum perdorues !.
  Faleminderit!
   
 4. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  283
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  73
  Suksese me kte hahaha. Hajde bojm nai loj COD mob
   
  Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
 5. Mr.Gh0$T

  Mr.Gh0$T Anëtar Aktiv

  Postimet:
  489
  Pëlqimet:
  143
  Pikë nga trofetë:
  53
  Hahah ajde se veq me ty fitoj un :p futu po ta drg ftes per tluajtur haha :p
   

Shpërndaje faqen

Loading...