1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Call of Duty®: Advanced Warfare - "Induction" Gameplay Video

Tema tek 'Gaming Trailers' e hapur nga dns, 11 Qershor 2014.

 1. dns

  dns Anëtar i Njohur

  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
   
  copyright pëlqen postimin.
 2. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Nje super loj kom deshir me lu po me 1gb ram as nuk bon me te shku menja me shkarku niher
   
 3. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Lojë e mirë është kjo , veq ma e mirë se kjo është Crysis 3 :p
   
 4. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
 5. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  e ke pa Battlefield Hardline super lojë sapo ka dal.
   

Shpërndaje faqen

Loading...