1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Cafeteria Menagement System (unfinished)

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga SherifSheremetaj, 25 Qershor 2017.

 1. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Përshendetje ky është një sistem qe sherben per menaxhimin e kafiterive .
  Kritikat & Sugjerimet jane te mireseardhuara !

   
  Torpedo, SoftCrack, Taboo dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,451
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  SherifSheremetaj pëlqen postimin.
 3. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,375
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  128
  Si shtohen produktet dhe kategorite ne sistem?
   
 4. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,688
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  93
  Tè pèrgzoj pér punèn , teper mir po duket suksese ma tutje
   
  SherifSheremetaj pëlqen postimin.
 5. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Jam duke punuar ne te do e bej nje admin panel per shtimin e produkteve
   
 6. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit
   
 7. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kush e di......
   
 8. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Besoj qe sot kete programe bar cafe kan ecur pak?! Me ckam pare ca sisteme funksionon me tavolina, xhiron sa ben x tavoline, pozicionimin sipas lokalit.etj etj. Gjithsesi duket e kendshme
   
  SherifSheremetaj pëlqen postimin.
 9. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ky softuer është bërë me porosi për një klient per një kafiteri qka ka në këtë softuer është gjithçka sipas kerkeses se klientit !
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 10. Taboo

  Taboo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  388
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  43
  Deshta met pyt qysh e ki menaxhu rastin kur aj klikon gabim a munet me fshi, ose nese klikon 2 here me ni pije a i shtohet ne fature veq 1 produkt me sasi 2, a i shtohen 2 produkte (po pys se textField nalt per Sasine mu dok pak si useless masi per cdo produkt duhet me hi me ja ndrru sasine).

  Perndryshe nice po doket :)
   
 11. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  nese klikon gabim shiko e ka buttonin me ikonen e x e hjek prej fatures e per me rrit sasine e klikon buttonin me ikonen plus kurse per textbox sasine e kum lan per 2 arsye: 1 kerkesa e klientit 2 nevoja per porositje te shpejtë sepse mundet qe lokali qe e perdor kete softuer me pas shume klienta dhe nese e kisha la veq me klikim ne button te caktuar duke e rritur sasine per nje parameno per 100 klienta etj.
  Faleminderit per review .
   
  Taboo pëlqen postimin.
 12. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  76
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po m'pelqen ama nashta ish kon i nevojshem butoni maximize.Tjerat super.Veq vazhdo suksese :)
   
  SherifSheremetaj pëlqen postimin.
 13. SherifSheremetaj

  SherifSheremetaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Faleminderit ne fillim kur e kam kriju konceptin e ketij softueri mu ka dokë si i panevojshem mirepo nese paraqitet ndonjë kerkese per kete button do e shtoj normalisht.
   

Shpërndaje faqen

Loading...