1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Cacttus Education

Tema tek 'Institucionet Arsimore' e hapur nga Adnan Gashi, 23 Dhjetor 2016.

 1. Adnan Gashi

  Adnan Gashi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje, jam i interesuar te mesoj ne shkollen profesionale qe eshte hapur kete vit http://cacttus.education/Ekzistojne dy profile zhvillues i ueb-it dhe aplikacioneve mobile, edhe administrues i rrjeteve dhe sistemeve.Me shum jam i interesuar per profilin e administrimit te rrjeteve dhe sistemeve dhe do te doja qe ndokush te jap mendimin se a ja vlen me pagu nje shume diku rreth 4600euro qe zgjat dy vjet edhe qysh e kan cek ata shum here ku praktiken e kan prioritet te madh.
  Ja keto jane lendet e profilit adminsitrues i rrjeteve dhe sistemeve http://cacttus.education/wp-content...ues-i-rrjetave-dhe-sistemeve-kompjuterike.pdf
   
 2. Fannol Gashi

  Fannol Gashi SysAdmin Staff Member Administrator

  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,423
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ja vlen nese eshte ashtu qysh po thojn. Edhe pse eshte nje shume e konsiderueshme e parave por mendoj qe ja vlen. Se nese arrin sukses me to ateher mundesh me gjet pune ne momentin qe e perfundon, sepse per kete kryhet shkolla qe te punesohemi.
   
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Ja vlen edhe nuk ja vlen dyjat jon .
  Ja vlen "nese" praktiken e kan prioritet per te gjithe e jo per disa persona ne baze te vendeve / qyteteve .
  Po tu e marr per baze se kjo ka qen dhe eshte qender ku kan mbajt trajnime te ndryshme sikurse qe eshte edhe ICK , muj me thon qe so edhe qe ja vlen , mos u bazo ne plan program qe e kan qit aty . Kjo osht hap veq per fitime materiale , psh me 4300 euro po flas per web-dhe app , mundesh me ble tutoriale qe bohesh super ekspert vetem a e don qat lemi edhe a perkushtohesh . Njof shume persona qe kan kry Fak.. private e shtetnore edhe mesimet mat mira qe i kan marr i kan marr nga ndekja e trajnime video mesimeve online . Fak vetem sa per diplom .
  Suksese
   
  liridon22 dhe phoenix pëlqejnë postimin.
 4. Slumerican

  Slumerican Anëtar Aktiv

  Postimet:
  184
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje Adnan, cactus a eshte fakulltet?
   
 5. Adnan Gashi

  Adnan Gashi Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Osht shkoll dyvjeqare ma shum si shkoll profesionale i koncentrum per tregun e punes varesisht cilin drejtim e zgjedh vizitoje faqen http://cacttus.education/
   
 6. cold-trojan

  cold-trojan Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  @bmwplako mos ja fut kot, nuk ka asgje te keqe nga fakulltetet. Nese nuk meson, shiko video tutoriala e paguaj 5000 euro nuk rregullon asgje. Tutorialat te zgjedhin nje problem, por ajo qe mesohet ne fakulltete eshte zgjedhja e problemeve ne baze te pervojave te profesoreve e jo searchboxit te google. Nese nuk don me pagu, meso vete, zgjedhi problemet vet. Nese nuk e ke problem pagesen, fakulltetet nuk kan asgje te keqe.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nuk foli palidhje shoq une , kom familjar qe ka kry shkencat kompjuterike me sukses maksimal plus teknikun 2 fakultete shtetrore .
  Edhe me sukseses maksimal mirpo kur boj muhabet me to aj tregon qe gjitha sukseset ne jet i ka pas fal trajnimeve online .
  Qajo diplom i ka sherby vetem per me nxon ni vend pune , edhe at vend pune e ka nxon met njofshem se sja ka fut kerkush qe u kon studenti ma i mire .
   
 8. Lekosta

  Lekosta Anëtar Aktiv

  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
  Normale se teknologjia nuk eshte lami sikur gjeografia psh qe nuk ndrojn kufit,e shtetet qe ka diqka risi,ne teknologji gjithmon duhet ta ndjekesh me hapa te shpejt,pasi qe jet prapa,per ate te vyjn trajnime te ndryshme gjithmon pasi ta perfundon fakultetin.

  Ajo diplom qe e quan ti i sherben vetem me nxon nje vend pune,po e vertete,mirpo eshte po ajo diplom qe ja mban vendin e punes,e ia siguron nga konkurenca,normale nese eshte me nota te larta,prandaj kurre mos e anashkalo Diplomen e fakultetit,eshte gje e shtrenjt,hargjon koh e mund per ate,bile edhe shuma te medha parash gjat 3 viteve sa zgjat fakulteti,prandaj mos e bej asgje ate Diplom,pasi herdo kurdo dikur ka me te vyjt ajo diplom,por gjithsesi JE I DIPLOMUAR,ME FAKULTET andaj je pak me i ngritur se disa persona te tjere.
   
  cold-trojan pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...