1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

C Programming ndihme kundrejt pageses

Tema tek 'Programim' e hapur nga Privat_01, 19 Maj 2021.

 1. Privat_01

  Privat_01 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje,

  kerkoj dike qe me ndihmon ne C Programming, Online psh Zoom, Skype ect perkundrejt pageses ( e diskutojme privatisht ). Ju lutem kerkoj dike qe eshte i njohur me kete gjuhe dhe me rendesi din te programoje mire detyra si psh: Threads, Prozesse dhe Pipes.

  Ne rast interesimi ju lutem me kontaktoni. Nese njihni dike qe eshte i mire ne C ju lutem mund ti tregoni gjithashtu.

  email: [email protected]

  Faleminderit.
   

Shpërndaje faqen

Loading...