1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Buzz.al "Lajme VIRALE "

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga AVM Digital, 24 Mars 2020.

1. AVM Digital

AVM Digital Anëtar Aktiv

Postimet:
    431
    Pëlqimet:
    181
    Pikë nga trofetë:
    53
    Sapo kam hap Websiten www.buzz.al dhe kam menduar te fus lajme Virale ne gjuhen shqipe. E kam punuar 2Dit me postime duke shperndar ne Fanpage qe une Posedoj dhe kam arritur qe te kap minimalisht nga 100 Klikime ne lajm [​IMG] LINK IMG : https://ibb.co/H2zWF5t. Si mendoni a duhet ta mbaj aktiv dhe cfar reklama mund te fus ne te per te paguar punonjsit qe do merren me webin? A po duket interesant Disi sepse une personalisht jam duke u marr me nje Online Shopping ne Gjermani dhe ftoj gjith personat qe kan trafik DE te me kontaktojne. Gjithashtu dhe njerez qe duan te punojne me mua gjithcka me %

2. Wukel

Wukel Anëtar Fillestar

Postimet:
    86
    Pëlqimet:
    26
    Pikë nga trofetë:
    33
    Nice si projekt .. por kur hap nje nga postimet pas disa sekondash faqa behet e gjitha blank .. Ndoshta ta japin ads ..

AVM Digital pëlqen postimin.
  3. AVM Digital

AVM Digital Anëtar Aktiv

Postimet:
    431
    Pëlqimet:
    181
    Pikë nga trofetë:
    53
    @Wukel e punova me Adsterra dhe mbase tn i kam lene aktivizuar se spo e punoj me per arsye se me nxorri probleme fb me Linqet qe shperndaja.

Shpërndaje faqen

Loading...