1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Buzz.al (Diskutim rreth ketij domaini)

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga AVM Digital, 5 Mars 2020.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  Sapo kam regjistru Domainin Buzz.al dhe do doja nje ide nga te gjithe ju se per cfar mund ta perdor ne shqiperi. Jepni mendimi tuaj (Mos u keqkuptoni por vtm mendimin tuaj jo Iden tuaj).
   
 2. Erion-IT

  Erion-IT Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Boje kshu si tip katalog bari :p cjan kto qimekuq,purple,scan,etj etj
   
 3. Sytrim Berisha

  Sytrim Berisha Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  18
  Posto meme ne lidhje me korona virusin :D :D
   
  AVM Digital dhe Gazeta Pse pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...