1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Business Website (HTML,CSS,BOOTSTRAP,JS)

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga KMN, 25 Mars 2019.

 1. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  RexhepS pëlqen postimin.
 2. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Mua me pelqej ke nje baz te mir ne front . mirpo paske punuar vetem ne fixed website , beje dhe responsive kompletoje . have a nice day
   
  KMN pëlqen postimin.
 3. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  gjithsesi
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Suksese vetem siq tka thon edhe antari me larte beje responsive sepse per rezolucion timin po e qet me shum gjersi se sa browseri
  dmth slider bone responsive sepse kto tjerat i ki nrregull pasi qe bootstrap ti rregullon
   
  KMN pëlqen postimin.
 5. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Nice ki kujdes. Responsive
   
 6. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Bootstrap shkarkoje dhe je ok ajo eshte responsive baza per cdo gje
   
 7. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  278
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  me bootstrap e kam kete amo responsive nuk e kom webin
   
 8. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  po veq slider ki me bo responsive sepse tjerat ti rregullon bootstrapi
  normal spo flas per versione mobile ose tablet se duhet me ndryshu font size e ato amo sa i perket pc veq slider bone responsive edhe je ok
  sepse tjerat krejt nrregull jan
   
 9. selim canar

  selim canar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
  Bootstrap tn përshtatet vete ...vetem nese është mobile app
   

Shpërndaje faqen

Loading...