1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ndihmë Business Manager fb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Inspector, 12 Shkurt 2018.

 1. Inspector

  Inspector Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje anetar te nderuar tash kohet e fundit qe eshte bo kjo me bo update ne Monetization Manager edhe e kom bo update krejt nrregull mirepo spo muj me gjet payout a mundet dikush mem tregu ku osht payouti dhe a ka naj sen te keqe qe e kom bo update pasi deri ne mars osht afati dhe kan mu bo te gjitha.
   
  NANO pëlqen postimin.
 2. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  138
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  28
  E ke n't'djatht nalt - Property settings, shtype aty edhe t'del
  [​IMG]
  Edhe shko tek Payout history
   
  Inspector pëlqen postimin.
 3. Inspector

  Inspector Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm shum, tema mund te mbyllet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...