1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

BTCSpinner .io Script Funksionon 100%

Tema tek 'Depo' e hapur nga ErionRr, 4 Tetor 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. ErionRr

  ErionRr Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  https://ufile.io/2xitg Ketu mundeni me downladu nuk osht naj shrinked URL
  PAsi t hyni n btcspinner .io e hapni Inspect Element , Console beni copy Scripten dhe paste n Console dhe Enter
  Funksionon 100%
   
 2. Crypton

  Crypton Anëtar Fillestar

  Postimet:
  74
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  a munesh mi bo withdraw qato btc qe i fiton me qet script
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...