1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

BreakDance // Wallpaper

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga nnaiim, 12 Korrik 2017.

 1. nnaiim

  nnaiim Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  [​IMG]
   
  urankajtazi pëlqen postimin.
 2. urankajtazi

  urankajtazi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,030
  Pëlqimet:
  501
  Pikë nga trofetë:
  208
  Po mpelqen kombinimi i ngjyrave

  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen

Loading...