1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Boosteur d'excellence by Steve Abdelkarim

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga big-ar, 25 Maj 2021.

 1. big-ar

  big-ar Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje,
  Desha me bo nje kerkes. Po nevoiten disa videoj prej "Steve Abdelkarim" videot duhet te jene me emer "Boosteur d'excellence".
  Normalisht jon video qe blihen po nese dikush mundet me i gjet falas kish qen shum mire per mua.
  .
  Nese i kom thy rregullat ndonjegje ju lutem me njoftoni.
  Respekt
   

Shpërndaje faqen

Loading...