1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

boom3rang te lutem shikoje kete!

Tema tek 'Depo' e hapur nga Suad, 19 Dhjetor 2021.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Suad

  Suad Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  @boom3rang te lutem a ke mundsi me i shiku sms sepse kam diqka shume urgjente dhe private!
   
 2. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  392
  Pëlqimet:
  140
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po pse e ke hapur edhe teme, apo e ke si referendum ne emer te popullit :p
   
 3. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  645
  Pëlqimet:
  265
  Pikë nga trofetë:
  83
  Haha vertete nje teme interesante ,per pyetje personale ,ruaju boom3rang se edhe ne lajme ne tv mos po te therrasin.Njerzt nuk kane durim per nevojat e veta mendojne qe jane urgjenca e tjetrit qe ndoshta nuk ka kohe per vete.
   
 4. Suad

  Suad Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  Cka keni o vllazni ku po ju dhem?
  I kam shkrujt njerit se asht diqka nuk ka nevoj mu bo publike edhe tu e pas parasysh qe ndoshta merr shum sms vendosa me bo kto ndoshta mi ra nsy edhe ma ma kthy sms se nuk asht diqka hajgare.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...