1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Boe Voe, loje per android

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga Pironjan, 14 Nëntor 2018.

 1. Pironjan

  Pironjan Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  immortal.boy, boom3rang, Universal dhe 5 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  421
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  43
  amazing!!
   
 3. Pironjan

  Pironjan Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  falemnderit
   
 4. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  hybride apo native vlla? Dmth java? Edhe bravo!
   
 5. Pironjan

  Pironjan Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm. Eshte hibride. E kam ndertu me construct 3
   
 6. Mr darki

  Mr darki Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  28
  Si jane pagesat? Besoj nuk te lejojn te publikosh pa paguar ndonje license?
   
 7. Pironjan

  Pironjan Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Me versionin falas, mundesh me eksportu vetem ne html5, dhe ke numer te limituar te eventeve ne loje. Ndersa licensa personale kushton 89,99 euro ne vit, dhe mund te eksportosh ne krejt platformat
   

Shpërndaje faqen

Loading...