1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blogspot problem pasi te hapet domaine

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Rafet Maxhuni, 27 Janar 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  376
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
  Theme qe ke instaluar ne blloger ka code qe te bene ridirect ne linkun qe ke postuar.
  Gjej codin qe perban kete link ne html dhe fshie, ose ndrysho theme !!
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  376
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  u munova me gjet ne html po qe po muj spo muj a kishe mujt me dit ti ku eshte shum me kishe pshtu se fort theme e mir eshte
   
 4. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  376
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  e gjeta problemin si po ja hjeku design by menjeher po me qon ne link tjeter si po ja la spo me qon kerkun
   
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,225
  Pëlqimet:
  322
  Pikë nga trofetë:
  113
  Po pra te drejtat autoriale ne footer kur ti hek te redirecton sen qe e ka bo autori masi theme free bile pak reklam
   

Shpërndaje faqen

Loading...