1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje blogspot adsense

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga waaLi Ferati, 24 Korrik 2020.

 1. waaLi Ferati

  waaLi Ferati Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tek settings ta tregon nese mundesh ose jo.
   
  waaLi Ferati pëlqen postimin.
 3. waaLi Ferati

  waaLi Ferati Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po e bona veq a eshte ne rregull webi i ndreqt per mu pranu
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,058
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po mire po duket , vetem duhet te kesh traffik masnej t bohet enable ai opsioni per ads me apliku
   
  waaLi Ferati pëlqen postimin.
 5. waaLi Ferati

  waaLi Ferati Anëtar

  Postimet:
  34
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Flm. tash deri tme kthejn pergjigje adsense po pres traffik nuk kom shum ka 10 veta nditje country usa prej Instagram
   

Shpërndaje faqen

Loading...