1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Blogger + Adsense CJ

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga AltinTh, 7 Korrik 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
  1. AltinTh

AltinTh Anëtar

Postimet:
    9
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    16
  2. phoenix

phoenix Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,549
    Pëlqimet:
    636
    Pikë nga trofetë:
    243
    Bloger + adsense + cj = BAN :D

Po mundesh shum thjesht veq e merr codin e adsense e shtin mbrenda codit te blogerit.
    Nese nuk din qysh ma qon teamviewer edhe ta nreqi.

3. getrich

getrich Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,042
    Pëlqimet:
    257
    Pikë nga trofetë:
    163
    ahahha barabart me BAN brawoo

phoenix pëlqen postimin.
  4. aksham

aksham Anëtar i Njohur

Postimet:
    920
    Pëlqimet:
    31
    Pikë nga trofetë:
    48
    Nje keshill per fillestaret, mos perdorni prej dites par cj njeher msohuni qysh me mar traffik e do sene qe duhet mi dit pastaj vjen CJ, edhe un kam qen fillestar dhe per shum sene ende jam si sot mkujtohet @boom3rang kur e pata vet qysh mu mbrojt prej banit nese perdormi cj mpat than qe niher msohu trafik qysh me pru e masanej i mson tjerat edhe met vertet qashtu ka ndodh mos kshyr menjeher te parja se fillimin e kam pas me centa un pastaj me ndihmen e shum antarve ktu ne forum e vecoj @sg1 kam arit ktu ku jam 99% qe mu kan dasht per me ardh ktu ku jam i kam prej kti forumi per google ads po flas dhe asnje forum tjeter, kur t msohesh qysh me mar trafik e do sene qe duhen patjeter pastaj ki me perdor cj edhe ki me e mar pagesen pa problem se ki me dit qysh mu mbrojt qysh me perdor

5. Blerim R.

Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    7,256
    Pëlqimet:
    1,266
    Pikë nga trofetë:
    358
    Nese nuk deshrion qe te perjashtohesh atehere lexo rregulloren!

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...