1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Blogger + Adsense CJ

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga AltinTh, 7 Korrik 2016.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. AltinTh

  AltinTh Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Bloger + adsense + cj = BAN :D

  Po mundesh shum thjesht veq e merr codin e adsense e shtin mbrenda codit te blogerit.
  Nese nuk din qysh ma qon teamviewer edhe ta nreqi.
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  163
  ahahha barabart me BAN brawoo
   
  phoenix pëlqen postimin.
 4. aksham

  aksham Anëtar i Njohur

  Postimet:
  920
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  48
  Nje keshill per fillestaret, mos perdorni prej dites par cj njeher msohuni qysh me mar traffik e do sene qe duhet mi dit pastaj vjen CJ, edhe un kam qen fillestar dhe per shum sene ende jam si sot mkujtohet @boom3rang kur e pata vet qysh mu mbrojt prej banit nese perdormi cj mpat than qe niher msohu trafik qysh me pru e masanej i mson tjerat edhe met vertet qashtu ka ndodh mos kshyr menjeher te parja se fillimin e kam pas me centa un pastaj me ndihmen e shum antarve ktu ne forum e vecoj @sg1 kam arit ktu ku jam 99% qe mu kan dasht per me ardh ktu ku jam i kam prej kti forumi per google ads po flas dhe asnje forum tjeter, kur t msohesh qysh me mar trafik e do sene qe duhen patjeter pastaj ki me perdor cj edhe ki me e mar pagesen pa problem se ki me dit qysh mu mbrojt qysh me perdor
   
 5. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nese nuk deshrion qe te perjashtohesh atehere lexo rregulloren!
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...