1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Bllokimi i link nga facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Edison Shyti, 10 Korrik 2019.

 1. Edison Shyti

  Edison Shyti Anëtar

  Postimet:
  25
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  Persshendetje, me eshte bllokuar linku i website nga facebook, di dikush sa mund te zgjase ky bllokim, dhe tjetra e kam nderruar 3 here domain e website perseri ma kap si linkun qe me ka bllokuar , mund te me ndihmoje dikush qe e ka kaluar kete goditje ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...