1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bllokimi i IP/Shteteve

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga Inpu, 22 Dhjetor 2016.

 1. Inpu

  Inpu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje. Deshiroj te bllokoj shtete te caktuara ne web me ane te htaccess ose ndonje menyre tjeter. Cfare me sygjeroni per te arritur bllokimin e shtereve qe deshiroj ?
   
 2. networkcoder

  networkcoder Anëtar i Njohur

  Postimet:
  538
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje.
  Eshte nje teme e ngjashme ketu ne forum,vetem kerko pak.

  Cdo te mire.
   
 3. ALBCODERS

  ALBCODERS Anëtar Aktiv

  Postimet:
  105
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  43
 4. bi0

  bi0 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  211
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po shom shum po kan kerkesa per ket send .
  Code:
  http://www.ipdeny.com/ipblocks/
  downloado krejt ip listen dhe shto ne htacesss apo server
   

Shpërndaje faqen

Loading...