1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bllokim i instagramit!

Tema tek 'Ndihmë rreth rrjetave' e hapur nga Besarit, 14 Maj 2019.

 1. Besarit

  Besarit Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje ..

  E kam haru password e instagramit amo tash po du me blloku .. me sa raport mundem me blloku ?

  Faleminderit
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,141
  Pëlqimet:
  303
  Pikë nga trofetë:
  113
  Bej recover
   
  Slumerican pëlqen postimin.
 3. Besarit

  Besarit Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Si mendon ta bej recover
   
 4. kastiot

  kastiot Anëtar

  Postimet:
  44
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  si tabeje
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,141
  Pëlqimet:
  303
  Pikë nga trofetë:
  113
  Aty ku shkruan kam haruar paswordin
   

Shpërndaje faqen

Loading...