1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blitex tani ne playstore

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga Torpedo, 23 Shtator 2017.

 1. Torpedo

  Torpedo Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  17
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me ne fund loja ime e pare "Blitex" eshte ne playstore, ju ftoj qe ta provoni edhe nese ju pelqen i beni rate ose e shperndani ne menyre qe loja te vleresohet me larte ne playstore qe njerezit ta luajne.
  Faleminderit per mbeshtetjen tuaj te gjithe <3
  trailer:


  loja: http://bit.ly/klendi_blitex

  (ps. eshte hera e dyte qe po postoj ketu per lojen time, por tani i bera release me pare nuk ishte publikuar keshtu qe me falni nqs kam bere ndonje gabim)
   
  MEkaNIku, RexhepS dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  685
  Pëlqimet:
  243
  Pikë nga trofetë:
  73
  bravo
   
  Torpedo pëlqen postimin.
 3. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Suksese . sh loje e kendshme.
   
  Torpedo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...