1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blerje e Domainit me crypto

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Aureli AK, 13 Nëntor 2022.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  251
  Pëlqimet:
  56
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje
  Dua te blej nje domain por dua ta paguaj me crypto, dua tju pyes per nje faqe te sigurt qe mundeson blerjen e domaineve me crypto.
  Faleminderit
   
 2. Liridoni

  Liridoni Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,605
  Pëlqimet:
  169
  Pikë nga trofetë:
  93
  Namecheap.
  Dje blejta 2 domains me crypto, bitcoin, doge etj
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  251
  Pëlqimet:
  56
  Pikë nga trofetë:
  38
  Shum flm
   

Shpërndaje faqen

Loading...