1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blerja e Iphone

Tema tek 'iOS' e hapur nga LumiUnikking, 10 Janar 2019.

 1. LumiUnikking

  LumiUnikking Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A ka dikush ndonje faqe ku mundem me porosit Telefona (iphone) Per ti shitur ,d.m.th me porosit ma lir edhe me shit me shtrenjt ose qe e din dikush kto Mobilshopat Si Grosha ose Fita.
  Se Jam iinteresun me u marr me qet Biznis..
   
 2. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  Hape nje grup ne facebook nje grup te massive dhe posto blej iphone.
  Haape nje faqe ne instagram dhe shiti keto, por ndryshoj pak nga ana e jashtme, ngjyra
   
 3. LumiUnikking

  LumiUnikking Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Qysh po menon "ndryshoj nga ana e jashtme ,ngjyra"
   
 4. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  gold, black etc
   
 5. getuar Gashi

  getuar Gashi Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  nese mendon me porosit Online smundesh te kesh shum perfitime se ma shtrejt te bohet dogana se telefoni qe e blen
   
  M.L pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...