1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Bleni Keto Coins

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga G4SHI, 22 Janar 2018.

 1. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje

  Ju kishna than me i ble keto Coins sepse rritet kjo qdo dit e ma shum :)

  Pasi qe Bitcoin u kthye ne 12k Dollarë dhe tani zbritet ne 11k e te posht kjo është një mundësi e madhe për blerje

  [​IMG]
   

Shpërndaje faqen

Loading...