1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje bleje nga ebay...

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga rinorkosova, 18 Korrik 2021.

 1. rinorkosova

  rinorkosova Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pershendetje a eshte e sigurt me ble me paypal prej kosoves ne ebay dhe sa vonohet porosia
   

Shpërndaje faqen

Loading...