1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej USB 3.0 - 2 TB vetem per 6 euro.

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Misteriozi, 2 Dhjetor 2018.

 1. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,066
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  133
  Kjo webfaqe ju ofron Usb 3.0 - 2 TB per vetem 6 Euro . Normal e ka cmimin 9 Euro por duke e perdor kuponin me posht e zbritni ne 6 Euro.

  https://imgur.com/a/9vtAeCf

  Cupon CODE : NXTMHPP

  Code:
  www.wish.com/share/6211bhsyxl
   
 2. Bushido King

  Bushido King Anëtar Aktiv

  Postimet:
  444
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  43
  Nuk e ka te gjithe at hapsire mashtrim eshte , keshtu kam ble une najher ma heret aty krej e qet qe e ka gjithe at memorie , po kur te provojsh me ngarku veq deri dikun ka kapacitet kjo mas shumti 32 ose 64 gb.
   
  KALI-ALB dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.
 3. KNO3

  KNO3 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  181
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  38
  google search 2tb usb dalin video si tthon se jan scam XD
   
  KALI-ALB pëlqen postimin.
 4. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,207
  Pëlqimet:
  1,216
  Pikë nga trofetë:
  358
  Duke i shikuar komentet negative (pasi qe ato jon me reale), e gjeta kete link:
  Sinqerisht as une nuk mendoj qe nje usb me keto perfomanca te kushtoj kaq lire.
   
  KALI-ALB, sp0nTeX dhe Misteriozi pëlqejnë postimin.
 5. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,074
  Pëlqimet:
  246
  Pikë nga trofetë:
  93
  32 ose 64 GB eshte mall, ku ta gjesh aq, po kto maksimumi 2GB ose 4GB mbajne :(
   
 6. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,066
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  133
  Po edhe 32 GB me i pas ja vlen , nuk mundesh me gjet USB 32 GB 6 euro ..
   
 7. Misteriozi

  Misteriozi Anëtari i muajit I

  Postimet:
  2,066
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  133
  Une e porosita :) ja vlen me provu :)
   
 8. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,207
  Pëlqimet:
  1,216
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pa dyshim, per me provu nuk eshte shume e madhe, mirpo te sugjeroj qe mos me fut te dhana te rendesishme ne te.
   
  Misteriozi pëlqen postimin.
 9. Alkeo

  Alkeo Anëtar Aktiv

  Postimet:
  368
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  53
  me 10 Euro bleva usb 32gb dhe ishte black friday se me cmimin normal ishte 2 fish :/
   
 10. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  490
  Pëlqimet:
  252
  Pikë nga trofetë:
  73
  Edhe ne aliexpress ne blackfriday USB me 256gb ram kan ra 20 cent per cope kjo me 2tb nuk besoj fare por kush e provon ta konfirmoj.
   
 11. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  856
  Pëlqimet:
  195
  Pikë nga trofetë:
  73
  Esht fake nuk ma mer mendja qe ka usb me ate kapacitet ne treg deri ne 256Go ose 500 ne rregull po 2To eshte shume. Usb 2To ka dal’ga kingston ne 2017 dhe nuk mendoj qe ka dal ne treg per vetem6 €

  Dhe sa i perket wish eshte faqja me fake qe egziston i ka profuktet komplet ndyshe me mire eshte aliexpress.

  Ti kur do ta futesh ne pc do ta jep si disk me 2To po kur te provosh me fut ndonje file me mbi 30Go do ta nxjerr error.

  Dhe gjeja e par vlla qe duhet pa esht cmimi.

  Nuk mendoj qe ka lidhje me hacking ne kete rast rendesi eshte thjesht te mos ket ndonje file ne te dhe te jete e formatume.

  Po pate degju ose po pate bdonje link do te ishte i mirepritur
   
  Last edited: 4 Dhjetor 2018
 12. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,345
  Pëlqimet:
  538
  Pikë nga trofetë:
  243
  a mundesh linkun me tregu ?
   
 13. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ma dergo link nese mundesh vlla direkt te ati selleri.
   
 14. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,345
  Pëlqimet:
  538
  Pikë nga trofetë:
  243
  Edhe un i thash kshtu , spaku njo 2000 euro te investoj 10.000 copa po vijkan me at qmim , ka 10 euro me i shit nks 100.000 euro :D:D
   
  KALI-ALB, KastriotKoti dhe Misteriozi pëlqejnë postimin.
 15. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  856
  Pëlqimet:
  195
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ka qene fake edhe ato o vlla
   
  BlackEagle pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...