1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Blej TikTok akont te monetizuar

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga tonkeri, 14 Shtator 2023.

 1. tonkeri

  tonkeri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje, jom i interesum me ble nje TikTok akont qe osht i monetizum per Cretor Found dmth me fitu me shikime.
   
 2. Flori.007

  Flori.007 Anëtar

  Postimet:
  42
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8

Shpërndaje faqen

Loading...