1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej Tether Usdt ,me vler prej 200 eu .

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga albionPr, 7 Qershor 2021.

 1. albionPr

  albionPr Anëtar

  Postimet:
  43
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
  kerkoj diken qe ka per te shitur 200 eu Tether USDT , nese dikush ka per te shitur apo njeh diken qe shet ,mundesisht nga rajoni Gjilan , Kamenic , Viti.... let me shkruan ne privat , ju faleminderit
   
 2. Flori.007

  Flori.007 Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
  Telegram grupi cryptopazari ke mundsi shitblerje cryptosh pa fund
   
  albionPr pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...