1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej te gjitha Cryptocurrency

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Albozr, 9 Janar 2018.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  Blej te gjitha Cryptocurrency si btc ripple ether e shum te tjera vetem komentoni fee edhe location ku te takohum
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ripple - Fee 8%,
  Shuma: Sa te duash
   
 3. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Btc +10%
   
 4. arditiii

  arditiii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  171
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
  Blej faqe fb me 4k kush ka
  Fansa te kosoves
   
 5. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  une pm :)
   
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  pm vlla ose qo fb
   
  Pleurat pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...