1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej te gjith instantat aprove

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Albozr, 25 Prill 2018.

 1. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,088
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  93
  Blej te gjith instantat aprove me qmim volitshum
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,526
  Pëlqimet:
  144
  Pikë nga trofetë:
  93
  Sa osht cmimi volitshem per ty .
  Ps: a blen faqe qe jon t lejume me apliku per instant ?
   
 3. ProVide

  ProVide Anëtar

  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  I kam dy fan page me ka 10 k qe munesh me apliku per instant kush osht i interesum pm
   
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,526
  Pëlqimet:
  144
  Pikë nga trofetë:
  93
  Ska lidhje sa K i ka likes , bile ma pak ma mire o , se nuk penalizohesh , thjesht aplikon pranohesh pastaj me faqe tjera punon edhe ki sukses
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,088
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  93
  mu mvyn aprove jo qe lejohen kush ka aprove pm qmimin
   
 6. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,088
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  93
  per mua i volitshum eshte qmimi qe shkon ne treg qe i shesin te gjith ne at qmim jo 10 fish mashum se tregu
   
 7. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,526
  Pëlqimet:
  144
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mbi 100 euro jon tu shit aproved vlla
   
  Albozr pëlqen postimin.
 8. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  100 euro nese keni isntanta te aprovume me shkruani
   
 9. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  28
  https://ibb.co/b3dXJc
  A e ki vlla fjalen kshtu kur po thu taprovum ?
   
 10. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,526
  Pëlqimet:
  144
  Pikë nga trofetë:
  93
  Kjo sosht e aprovume o vlla .
   
 11. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,088
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  93
  aproved eshte kur aty te submit ta qet congratsulation un morra instanta bleva prej njerit 500$ ende kish kush deshiron lajmronu pm jau tregoj fbn e ti
   
  KastriotKoti dhe Mr-BerTii pëlqejnë postimin.
 12. Mr-BerTii

  Mr-BerTii Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  kontaktom vlla
   
 13. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ma dergo pak fb e tij ne pm vlla. flm shum
   
 14. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,088
  Pëlqimet:
  186
  Pikë nga trofetë:
  93
  Per fat keq i kishe shitur te gjitha sepse tani shiten shum shpejt
   
 15. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  308
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetije, un e kam nje te aprovuar por pasi ka qen per nje koh jo aktiv ju ka largu aprovimi dhe ka mundsi te rikthehet por duhet te pres 30 dit. nese te hyn ne pun me kontakto.
   
 16. Mlirigzon

  Mlirigzon Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  kam ne shitje une 2000 euro bashk me faqen 80k usa
   
 17. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Qka jeni tranu more vlla me kto qmime a veq qe ju ka ardh dita ju ka pshtu naj instant tash doni mi rjep njerzit, e kuptoj normal kjo osht biznis amo instanti normal vjen me gjith faqen se nuk ndahet kjo pi bjen qe ti po shet instant 2k euro.
   
  udqcompany pëlqen postimin.
 18. Memeti Basri

  Memeti Basri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam bisedu me nje te Pakistanit me tha, shok nga ju shqiptart u msum me cmime te shtrenjta, cater. E fillim kur filloj mu ndal, 300 euro i shitshin plus me domain..a tash nder 1k as kta sdojn me ndegju, pse, sepse shqiptari burri i botes shkrun e forum apo grupe Blej Instant 2k euro..vet dhin punen..
   
 19. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po shqiptart e kan dhi o vlla na shqiptart e kena dhi ket pune sepse fillun edhe fmija 10 vjec tu merr me grupe me faqe tu munu me bo diqka me do tricka skom kurgjo kunder amo sherri ktyne e kan psu krejt tash.
   
 20. spectre

  spectre Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  A osht i interesum ndonje te bashkpunoj une kom IA approved vetem duhet nje page i mire qe sjell te ardhura te mira, kushdo le tme kontaktoj
   

Shpërndaje faqen

Loading...