1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Blej/Shes Channel YouTube

Tema tek 'Blerje dhe ndërrime' e hapur nga Fiksohu, 5 Maj 2020.

 1. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
  Prsh sa para mund ta shes 1 youtube channel me 1K subs ose ta blej?
   
  Ediss pëlqen postimin.
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  600
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  Varet sa views ka, ca niche esht, varet a ka copyright, varet a esht me monertiztion apo jo, ka shum gjera qe ndikojn
   
 3. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,721
  Pëlqimet:
  679
  Pikë nga trofetë:
  243
  1K sjan edhe shume po nese osht monetize ka nje vlere sepse osht veshtire te kesh monetize me sa kam ndegju.
   
 4. Ediss

  Ediss Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  a eki ne shitje ? ende qit chanel ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...